Hakkımızda

Halı yıkama sektörünün parlayan pırlantası olmaya devam eden Forvet Halı Yıkama sektöre girdiği günden beri kalitesini ve öz güvenini arttırarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Halı yıkama sektöründe yüzlerce firma arasından sıyrılıp kendine yakışan bir kariyerle en güvenilir halı yıkama firmalarının zirvesinde yar alan firmamız, kaldırım altı çalışan halı yıkama fabrikalarının aksine sürekli kendini yenileyebilen ve teknolojiyi adım adım takip edebilen bir sisteme sahiptir.

Son teknoloji harikası tam otomatik makinalar ile fabrikasyon sisteme geçen halı yıkama firmamız halılarınızı tek tek özenle yıkamakta, özel dizayn edilmiş halı kurutma odalarında kurutarak evlerinize ücretsiz servislerimizle ulaştırmaktadır.

Sadece yaz aylarında siz değerli ev hanımlarımızın yardımcısı değil yılın her günü 4 mevsim yaz kış yardımcınız olmaya devam etmektedir.

Evlerde kendi çabalarınızla yıkamaya çalıştığınız halılarınızı yeterince kirden ve bakteriden arındıramadığınız gibi yıkama esnasında halılarınızı da kullandığınız yanlış deterjanlar sayesinde kullanılamaz hale getirebilirsiniz. Bu nedenle halılarınızı emin ve güvenilir ellere teslim etmelisiniz.

İlk günkü gibi pırıl pırıl ve tertemiz olarak evinize teslim ediyoruz. Bizim için müşteri memnuniyeti her şeyin üstündedir. Hijyene ve sağlığa son derece önem veren Forvet

Halı Yıkama yıkadığı halılarda insan sağlığına zararlı hiç bir maddeyi kesinlikle kullanmamaktadır. Her şeyden önce insan sağlığı odaklı çalışan fabrikamız her evde veya iş yerinde hassas olan insanlarımızı göz önünde bulundurarak onların etkilenebileceği hiç bir deterjan ve parfümü kesinlikle kullanmaz.